call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Apie mus
Apie mus
Namuose > Apie mus

Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd ("New Sunlight Building Material Co Limited") yra pirmoji kompanija, kuri specializuojasi ištirti, projektuojant, gaminant ir eksportuojant akmens dengtus metalinius stogų čerpius Kinijoje. Jis ėmėsi iniciatyvos gauti ISO9001 ir ISO14001 sertifikatus. Šiuo metu ji įkūrė dvi gamybines bazes, esančias tiek Daliano mieste, tiek Guangzhou Foshan mieste, kurio metinis gamybos pajėgumas siekia 2 000 000 kvadratinių metrų.

Mūsų gaminiai, iš akmens dengtos metalinės stogų čerpės, jau daugelį metų buvo populiarios vidaus ir užjūrio rinkoje. Jie plačiai naudojami Kinijoje, JAV, Japonijoje, Kanadoje, Jamaikoje, Dominikos Respublikoje, aplink Karibų jūrą, Nigeriją ir daugelį kitų Centrinės Azijos šalių ir regionų, tokių kaip Šri Lanka, Turkmėnistanas ir kt.

Mūsų kompanija skiria ištirti, projektuoti ir gaminti aukštos kokybės akmens dengtas plienines stogo dangas, kurios yra gražiai suprojektuotos, puikios medžiagos ir aukštos kokybės. Naujoji "Sunlight" stogo danga užtikrins saugų, ilgalaikį, ekologišką stogų dengimą vidaus ir užsienio klientams.

Gamyklos "New Sunlight" stogo čerpių gamykla

stone coated steel roof tiles factory .jpg

"New Sunlight" stogo čerpių fabriko dušo stogas

stone coated metal roof tile .JPG


"Dalian New Sunlight Building Material Co" sertifikatas, Ltd

ISO9001 Certificate.jpg

ISO14001 Certificate.jpg

stogo danga Stoglangiai ir akmens dengtas stogo dangas yra labai populiarus ir karštas parduoti Nigerijoje, Kenijoje, Gana, Ugandoje, Karibų jūros regione, pavyzdžiui, Jamaikoje, Dominikos Respublikoje ir Šiaurės Amerikos rinkoje, pavyzdžiui, Kanadoje, Amerikoje ir daugelyje kitų Centrinės Azijos šalių ir regionų, tokių kaip Šri Lanka, Turkmėnistanas ir kt

Mūsų spalvotų stogų čerpių montavimas yra labai paprastas ir lengvas.

Mūsų metalinės stogo plytelės montuojamos vinimis iš medžio arba plieno lentos. Todėl mūsų stogo čerpės yra labai stiprios.


gallery-Stone coated roof tiles _3.jpg

gallery -Classic roof tiles .jpg

gallery_shake roof tile .jpg

gallery-Tudor-1.jpg

New-Royal-2-.jpg

Shingle black mix white .jpg

Jei turite klausimų apie mūsų akmens dengtus metalinius stogų čerpius, nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu.

mano el. paštas: eva@newsunlight.net

Mobilusis telefonas ir Whatsapp: + 86-15814369834Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd