call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Produkto kategorija
akmuo padengtas metalo čerpės ir priedai yra populiarus ir karšto parduoti, Dominika, Jamaika, Kingston. Akmuo padengtas metalinio stogo plytelių yra naudojimo aukštųjų technologijų gamybos, puikiai antikorozinės turto iš galvanizuoto plieno, dengimas, stiprus Dūlėjimas akrilo dervos kaip klijai, spalva vienetų natūralaus bazalto žvyro už paviršinio sluoksnio, naujas vyresnysis stogams dengti. Dėl jos gražus, lengvas, patvarus, aplinkos apsaugos, pastaraisiais metais tapo pagrindinės tarptautinės stogo dangos produktų. Mūsų įmonė yra įsipareigojusi R ir D ir gamybos dizainas yra prabangus, sudėtingų medžiagų, puikios kokybės akmens padengtas metalinio stogo plytelių produktų vidaus ir užsienio klientams teikti gražus, tvirtas, saugus, nekenkia aplinkai pasaulinio lygio stogų sistemos. Pastato stogo šlaito akmens padengtas metalinio stogo plytelių taikoma stogų projekte įvairiausių stilių ir struktūrą – medienos struktūra, plieno konstrukcijos, betono struktūros) taip pat taikomi butas kaitos šlaito, senas stogo konstrukciją renovacijos ir statybos vietos apdaila ir kitų.
  • Akmens dengta metalinė stogo čerpė Priedai
   Kreipkitės dabar

   Akmens dengta metalinė stogo čerpė Priedai

   Stogo danga iš akmens dengtų metalinių stogų čerpių, naudojamų visų rūšių stilių ir medžio struktūros, plieninės konstrukcijos, betoninės konstrukcijos stogo dangos konstrukcijos atžvilgiu). Pastato stogo nuolydis taip pat taikomas pastatyto plokščiojo nuolydžio,...Daugiau
Dalian naują saulės spindulių statyba Material Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos priedai stogo plytelių gamintojų ir tiekėjų, ir mes taip pat profesionali kompanija ir gamyklos, Sveiki pirkti žema kaina priedai stogo čerpės ir Didmeninė Pigūs produktai iš mums.
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd