call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Products Categorys
Spalvinga akmens dengtų stogų čerpės

Spalvinga akmens dengtų stogų čerpės

spalvinga akmens dengtos stogo čerpių pakuotės privalumai NEWSUNLIGHT akmens stogo naujo tipo, energijos taupymo, aplinkos apsaugos ir gera išvaizda. Šviesa: lengvas, mažas naštą, 6kg / m², tik 1/6 tradicinėmis plytelėmis, krovinių išsaugoti, sumažinti išlaidas, stogų ir sienų. Superior...

spalvinga akmens dengtų stogų čerpės

Bond.jpgObligacijų rūšis
Bendras dydis: 1335 mm * 420mm
Danga dydis: 1270 mm * 370mm
Storis: 0.4 mm 0,45 mm 0,48 mm
Plytelių/m2: 2.08pcs
Svoris/vnt: 2.8kgs/3.0kgs
Classic - 副本.jpgKlasikinis tipas
Bendras dydis: 1335 mm * 420mm
Danga dydis: 1270 mm * 370mm
Storis: 0.4 mm 0,45 mm 0,48 mm
Plytelių/m2: 2.08pcs
Svoris/vnt: 2.8kgs/3.0kgs

stong chips metal roofing.jpgaccessories1.pngNew Sunlight factory4.jpg

Paketairoof tile package.jpg


NEWSUNLIGHT akmens stogo privalumai

naujo tipo, energijos taupymo, aplinkos apsaugos ir gera išvaizda.

Šviesos:lengvas, mažas naštą, 6kg / m², tik 1/6 tradicinėmis plytelėmis, krovinių išsaugoti, sumažinti išlaidas, stogų ir sienų.

Atsparumas geresnis oro sąlygoms: Pagrindas yra aliuminio ir cinko lydinys plienas, keletas polimerų tvarkymo apsauginės plėvelės sluoksniu. Taigi jis turi stipriai užšaldyti, atšildymo funkcija atsparumo ir veiksmingai padidina gyvenimo trukmę. Jokio trūkimo, Susitariančiosios ir garbanoti, didelis vandens nepraleidžiantys funkcija. Plieno tiekėjas - Šanchajus Bao plieno grupė žada mums nėra sugadinimo ir nutekėjimo per 35metai.


Pasipriešinimas vėjui: naudojant taip, kaip kategoriškai nustatymo įrenginį; gauti vieno daugiau apsaugos vėjo per persidengimo diegimo. Jis gali pasiekti iki 160 km/h vėjo atsparumo aspektas.

Lengvas montavimas: lengva įdiegti ir greitai greitį ir efektyvumą. Paprastai vienas kv.m reikia 2,5 vnt.

Plataus naudojimo diapazono: pritaikomos visų šlaito stogų pastatų, ypač dėl didelių linkę tie. Taip pat jokių problemų dėl aukštų pastatų saugiai naudoti.

Didelis vandeniui funkciją: Vienas gabalas užima didelis plotas, todėl kad mažiau kreko persidengiančių montavimo ir maža galimybė įvairioms nuotėkio proceso metu. Kategoriškai nustatymo ir sutapimo mokslo diegimo būdas garantuoti vandeniui funkciją, dar kartą gerai vandeniui funkciją
bazė Bao plieno pati.

Žemės drebėjimas-įrodymas: šviesos stogo gali sumažinti naštą, stogo dangos, sumažinti pirmam sluoksniui perkelti kategoriškai ir aštrių dalį į pirmą sluoksnį pakeisti. Vietose, kurios visada atsiranda, žemės drebėjimai, šviesos stogų pastatų yra populiaresni dėl savo aukštos žemės drebėjimas-įrodymas funkcija., kaip Japonija, kai žemės drebėjimas įvyksta, paprastai nėra žmonių gauti sužeistas ir mirė.


A klasės ugnies atsparumas: Gaisro atveju, mūsų čerpės gali sustabdyti ugnies plitimo. NEWSUNLIGHT akmens čerpės naudoti A klasės nedegių medžiagų gaminti.


Triukšmo mažinimas: Naudojant natūralios vulkaninės kilmės akmuo, ji gali ne tik padidinti stogo čerpės gera išvaizda, bet taip pat buferio, lietus, poveikis, kuris gali žymiai sumažinti triukšmo

Šiltai laikyti ir šilumos izoliacijai: oro sluoksnio stogo dangos kartu skaitiklis lentomis ir karpymo lentomis būtų daugiau erdvus ir tada laikyti šiltai ir šilumos izoliacija.

projects.jpg


Hot Tags: spalvinga akmens dengtų stogų gontai, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, pigūs, žema kaina, produktų
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd