call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Akmens dengtos metalo čerpės

Pastato stogo šlaito akmens padengtas metalinio stogo plytelių taikoma stogų projekte įvairiausių stilių ir struktūrą – medienos struktūra, plieno konstrukcijos, betono struktūros) taip pat taikomi butas kaitos šlaito, senas stogo konstrukciją renovacijos ir statybos vietos apdaila ir kitų.

stone coated metal roof tile .jpg

stone coated metal roof tile in .jpg

Spalvotas metalo plytelės struktūra - aliuminio cinko plokštelės

Aliuminio cinko plokštelės yra cinko aliuminio lydinio struktūra sudaro 55 % aliuminio, 43,4 % cinko ir 1,6 % silicio – 600 C Temperatūroje aukštos temperatūros kietinimo ir sudėtį, visą struktūrą iš aliuminio - geležies - silicio - cinko, formavimo tankus keturių juanių kristalą, Lieti padengti plieno lakštai. Atsparumas korozijai: apsauginę funkciją iš aliuminio ir cinko. Atsparumas korozijai nei paprasti cinkuotos skardos 6 - 8 kartus. 50 metų atsparumas korozijai.

Šilumos varža: aukštos temperatūros oksidacijos atsparumas, 315 laipsnių Celsijaus aplinkos nepakeis spalvos ilgalaikio naudojimo

Šilumą atspindinti: aliuminio cinko plokštės šilumos atspindžio didesnis kaip 75 %, yra dvigubai cinkuoto plieno lakšto, žmonės dažnai naudoja, kad šiltinimo medžiagos.

stone coated  steel roof tile design .jpg

Hot Tags: akmuo padengtas metalo stogo čerpė, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, pigūs, žema kaina, produktų
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd