call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Products Categorys
Akmens dengtas plieninis stogas

Akmens dengtas plieninis stogas

Akmens dengta plieno stogo drožlė Garantija Pagrindas, atsparus stipriam ir atsparumui korozijai, galvanomas plienas, kurio atsparumas korozijai yra 3-6 kartus didesnis nei cinkuotas plienas; Paviršiaus apdorojimas yra natūralios spalvos žvyras arba neorganinis pigmentas ir vandens pagrindu pagamintas akrilo dervos apdaila ....

Akmens dengto plieno stogo drožlė

Shingle.jpg

Garantija

Pagrindas yra atsparus aukštai atsparumui ir atsparumui korozijai, galvanomasis plienas, kurio atsparumas korozijai yra 3-6 kartus didesnis nei cinkuotas plienas; Paviršiaus apdorojimas yra natūralios spalvos žvyras arba neorganinis pigmentas ir vandens pagrindo akrilo dervos apdaila. Produkto tarnavimo laikas yra iki 50 metų.

 STONE COATED METAL ROOF.png

stong chips metal roofing.jpg

Gamybos linija

roof  production line.jpg

Paketas

package of stone coated metal roof tile.jpg DUK apie "Newsunlight" akmens dengtas metalines stogo čerpės


K: Ar vasaros metu bus plieninis stogas?

A: Ne. Tinkamai išleidžiamos plieninės stogo sistemos perneša orą tiek tarp stoglangių, tiek po pagrindu esančiais deniais, taip pat judantis oras iš ventiliacinių angų po paklode. Šildomas oras gali skleisti per kraujo liniją, o aušintuvas supilamas per aušinimo angas. Sumažinta energijos sąskaita gali atsirasti dėl oro srauto, esančio apatinėje ir virš jos.


K: Ar galite vaikščioti ant plieno stogo?

A: Taip. Kai vaikštinėji ant stogo, reikia rūpintis, tačiau atkreipkite dėmesį, kad stogo dengimo metu montuojant vyksta stoglangiai.


Klausimas: Ar akmens dengta metalinė stogo danga yra triukšminga?

A: Ne! Negyvoji oro erdvė tarp akmens dengto metalinio stogo plokštės. Plokščių smėlis su stogo danga kartu su akmens danga slopina išorinį triukšmą net lietaus lietoje.


K: Ar akmens dengta metalo stogo danga yra sunki?

A: Akmens dengta stogo danga tikrai lengva! Betono ir molio stogai gali sverti iki 15 svarų už kvadratinį pėdą! Tiesą sakant, akmens dengta stogo čerpė yra dar lengvesnė nei dauguma aukštos kokybės asfalto stogo čerpių.


Q: Ar akmens metalo stogo čerpių patvarumas?

A: Taip, vidutinis nemetalinio stogo gyvenimas yra 17 metų. Asfaltui gali prireikti pakartotinai stogų kas 10-20 metų, dažnai anksčiau. Tačiau metalinė stogo danga užtikrina neprilygstamą patvarumą, trunkantį 2-3 kartus ilgiau.


K: Kiek užtruks plieninis stogas?

A: Paprastai tik kelias dienas. Pastatų stogų uždangalo sudėtingumas yra pagrindinis veiksnys nustatant reikalingą laiką. Kompleksiniai stogai reikalauja daugiau laiko nei pagrindiniai dizainai.


Hot Tags: akmens dengta plieno stogo danga, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, įmonė, didmeninė, pirkti, pigūs, maža kaina, produktai
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd