call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Barža lentos stogo čerpės gofruoto stogo baržos stogo plokštės

BARŽA BOARDAll naują saulės spindulių priedai yra nedegi, išvengti vabzdžių ir sniego infiltracija, lengva įdiegti ir tuo pat metu teikti patvarumo ir ilgaamžiškumo akmens dengtų plieno stogo sistema. Ba

Dalian naują saulės spindulių statyba Material Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos barža plokščių stogo plytelių gamintojų ir tiekėjų, ir mes taip pat yra profesionali kompanija ir gamyklos, kviečiame įsigyti mažą kainą daugiasluoksnės stogo, gofruoti stogų dangos, stogo čerpės Šri lanka, lowes metalinio stogo ir Didmeninė Pigūs produktai iš mūsų.


BARŽA valdybos Gofruoti stogų baržos stogo plokštės

Visi nauji saulės spindulių aksesuarai iš nedegios medžiagos, išvengti vabzdžių ir sniego infiltracija, lengva įdiegti ir tuo pat metu teikti patvarumo ir ilgaamžiškumo akmens dengtų plieno stogo sistema.


Barža lentos yra dekoratyvinės savybės, kurių montuojami į namus, po stogo pikio gables. Plokštės montuojamos tiesiai palei roofline, neištrinant struktūrinės stogo detales ir pridedant dekoratyvinis akcentas, išvengti paukščiai skristi viduje su stogų. Šio tipo stogo apdaila naudojama daugelyje pasaulio regionų ir pavyzdžiai gali būti vertinamas per įvairių architektūrinių stilių.

Šios dekoratyvinės savybės yra taip pat žinomas kaip skristi gegnių ir gegnių kraigo. Jie tarnauja ne struktūrinės paskirties namuose, pridedama po to namuose buvo pastatyta kartu su kitų dekoratyvinių priedų.


Spalvų pasirinkimas Barža valdybos stogo čerpės Gofruoti baržos stogo čerpės

Paprastai, su stogo plytelių spalvos vientisumą.

* Standartinė spalva

(Spalvos bus rodomas ekrane nuo tikrųjų gaminių gali skirtis. Prašome kreiptis į faktinę produkto pavyzdį prieš užsakant.)


* Kliento individualų sprendimą

Prieš užsakant, prašome pateikti produkto spalvos pavyzdį.Hot Tags: barža valdybos čerpių, sumuštinis stogas, gofruoto stogo dangos, čerpių Šri lanka, lowes metalo stogo, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, įsigyti, pigiai, nebrangiai, produktai
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd