call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Flash padengti stogo čerpės pusėje mirksi sienos Flash čerpės

FLASH COVERAll naują saulės spindulių priedai yra nedegi, išvengti vabzdžių ir sniego infiltracija, lengva įdiegti ir tuo pat metu teikti patvarumo ir ilgaamžiškumo akmens dengtų plieno stogo sistema. TH

Dalian naują saulės spindulių statyba Material Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos flash danga stogo plytelių gamintojai ir tiekėjai, ir mes taip pat profesionali kompanija ir gamyklos, kviečiame įsigyti mažą kainą pusėje mirksi, sienos flash, sienų plokštės, stogo plokštės, stogų plokštė ir Didmeninė Pigūs produktai iš mūsų.


FLASH mirksi sienos Flash čerpės viršelio pusėje

Visi nauji saulės spindulių aksesuarai iš nedegios medžiagos, išvengti vabzdžių ir sniego infiltracija, lengva įdiegti ir tuo pat metu teikti patvarumo ir ilgaamžiškumo akmens dengtų plieno stogo sistema.Gyvenamojo namo stogas tarnauja vienas pagrindinis tikslas, ir tai bus oras lauke kliūtį. Sunkiausia oro elementas kontroliuoti yra vandenyje, ir stogo mirksi veikia kaip apsauga nuo vandens nutekėjimo paskutinėje eilutėje.

Stogo mirksėti būtų veiksminga, ji turi būti tvirtos, mažai priežiūros, todėl atsparūs, ir taip pat prisitaikyti prie judėjimo. Judėjimas turi būti atsižvelgta į dėl pastovaus plėtimosi ir susitraukimo stogų medžiagos ir stogo dangos medžiagos daiktų. Šis plėtimosi ir susitraukimo gali atsitikti per parą ir (arba) sezoniniai pagrindu. Pavyzdžiui, saulės spindulių sukurti labai aukšta paviršiaus temperatūra per dieną, sukelia stogo medžiagų plėstis, bet naktį temperatūra nukrinta ir medžiagų sutartį. Sezoniniai pokyčiai gali turėti įtakos formuojant tašai ir mirksi medžiagos, turi būti pajėgus atlaikyti visus šiuos pokyčius ir išlikti hermetiški.

Pabrėžia, kad stogo mirksi patirtimi per tam tikrą laiką gali būti labiau linkę žlugti kilus ekstremalios oro sąlygos, sniegas, stipriam vėjui ar pernelyg didelis karštis. Diegimo metu, turi stengtis išlaikyti mirksi medžiagų. Profesionalus roofers paprastai supjaustyti ir formuoti savo mirksi medžiagos iš lakštinio metalo, tačiau jie taip pat yra iš anksto suformuotas.


Spalvų pasirinkimas Flash padengti stogo čerpės pusėje mirksi sienos Flash čerpės

Paprastai, su stogo plytelių spalvos vientisumą.

* Standartinė spalva

(Spalvos bus rodomas ekrane nuo tikrųjų gaminių gali skirtis. Prašome kreiptis į faktinę produkto pavyzdį prieš užsakant.)


* Kliento individualų sprendimą

Prieš užsakant, prašome pateikti produkto spalvos pavyzdį.


Hot Tags: Karščiausios danga čerpių, pusėje mirksi, sienos flash, sienų plokštės, stogo plokštės, stogų plokštė, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, pigūs, žema kaina, produktų
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd