call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Kraigo dangtelis plytelės stogo sistema lengvas medžiagos

KRAIGO CAPAll naują saulės spindulių priedai yra nedegi, išvengti vabzdžių ir sniego infiltracija, lengva įdiegti ir tuo pat metu teikti patvarumo ir ilgaamžiškumo akmens dengtų plieno stogo sistema. Į

Dalian naują saulės spindulių statyba Material Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos kraigo dangtelis stogo plytelių gamintojus ir tiekėjus, ir mes taip pat yra profesionali kompanija ir gamyklos, kviečiame įsigyti mažą kainą keturkampiškas ketera, keteros kampas, pusė apvalios keteros, spalvų akmens padengtas metalo čerpės, spalvų akmens padengto plieno čerpės ir Didmeninė Pigūs produktai iš mūsų.


KRAIGO Dangtelis šviesos svorio stogo sistemos medžiagos


Visi nauji saulės spindulių aksesuarai iš nedegios medžiagos, išvengti vabzdžių ir sniego infiltracija, lengva įdiegti ir tuo pat metu teikti patvarumo ir ilgaamžiškumo akmens dengtų plieno stogo sistema.Kraigo dangtelis stogo sistemos medžiagos yra 3 stilių pasirinkimas:

Quadrate Ridge / kampas Ridge / pusė apvalios Ridge


Kraigo dangtelis yra statybinė medžiaga, kuri įdiegiama Šlaitinių stogo kraigo išilgai. Tradicinis Błyskotliwy stogo ant namo yra sudarytas iš darbdavių gulsčiuoju, kad susitikti per vidurį. Taškas, kai atitinka šias dvi puses formų stogo viršūnės, ir yra žinomas kaip kraigo ir kraigo linijos. Kraigo dangtelis tinka virš sujungimo tarp šių dviejų kraštų, kad lietus ir sniegas iš namų. Ji taip pat padeda sukurti iantys bendrą išilgai abiejų pusių pribaigti stogo išvaizdą.

Dauguma kraigo dangtelis versmės yra nesuprantamas leisti karšto oro pabėgti be nuomos įveskite namo vandens. Juose yra apverstos "V" arba "O" formos, kad tinka virš kraigo o sėdi šiek tiek virš stogo paviršiaus. Todėl, kad vanduo negali keliauti į kalną, drėgmės nėra įsiskverbti namuose šias angas. Tai nesuprantamas struktūra taip pat padeda išlaikyti purvas ir lapai, ir sumažina poveikį vėjo gūsių. Kai kurie kraigo dangtelis orlaidės gali naudoti tinklo ekraną išlaikyti klaidas ir kitiems kenkėjams, patekti į namus.

Mūsų gamykloje yra numatyti kraigo dangtelis ventiliacijos su stogo dangos krašto galinis dangtelis.


Spalvų pasirinkimas Ridge BŽŪP stogo čerpės stogo sistema šviesos masės medžiagos

Paprastai, su stogo plytelių spalvos vientisumą.


* Standartinė spalva

(Spalvos bus rodomas ekrane nuo tikrųjų gaminių gali skirtis. Prašome kreiptis į faktinę produkto pavyzdį prieš užsakant.)


* Kliento individualų sprendimą

Prieš užsakant, prašome pateikti produkto spalvos pavyzdį.


Hot Tags: Ridge BŽŪP čerpių, keturkampiškas keteros, kampas keteros, pusė apvalios keteros, spalvos akmuo padengtas metalo čerpių, spalvų akmens padengto plieno stogo čerpė, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, Pigu, mažos kainos, produktai
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd