call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Products Categorys
Karšto pardavimo akmens padengtos plieninės stogo dangos kainos Šri Lankos Demokratinė Socialistinė Respublika

Karšto pardavimo akmens padengtos plieninės stogo dangos kainos Šri Lankos Demokratinė Socialistinė Respublika

Akmens dengtų plieninių stogo dangų sistema yra puikus variantas ilgalaikius įspūdingai atrodantį stogą. Siūlo veiklos galutinis ir inžinerinio projektavimo yra akmens dengtų plieno stogų sistemų yra apie. Akmens dengtų plieno gaminiai yra unikalūs.

Karšto pardavimo akmens dengtų plieninių stogo dangų kainos mieste KolombasŠri Lankos Demokratinė Socialistinė Respublika

 

Atsparus vandeniui Kovos sniego Šilumos izoliacija Gaisrų prevencija Atsispirti taifūnas Kovos žemės drebėjimas

Saint Lucia roof .jpgDydis: 1335 * 420mm

Tinkamas dydį: 1280 * 380mm

Skardos storis: 0,4 mm (0,45 mm 0. 5 mm)

Daugiausia akmens spalva dengtos nerūdijančio plieno stogų

Color Card of stone coated roof tiles .jpg

Akmens medžiagomis dengtų plieninių stogo dangų

Panaudotos akmens dengtos nerūdijančio plieno stogų pastate yra stoglangiais, mirksi vamzdynų, kraigo orlaidės ir tarpelio apsaugos. Jie visi bus galima su akmens dengtos nerūdijančio plieno. Taip pat reikia priimti pastate, kitų medžiagų, tokių, kaip komisiniai apima, starteris juosteles, slėniai, sandarinimo ir priedus.

material of stone coated metal roof tiles .jpg

Trūkumai akmens dengtų plieninių stogo dangų

Yra keletas trūkumų akmens dengtų plieninių stogo dangų. Išankstinių išlaidų yra daugiau nei reguliariai asfalto stogų. Naudojami natūralūs akmenys gali sukurti spalvų neatitikimus. Plokščių sutampa ir padaryti ne interlock, kuris gali sukelti problemų, jei per rasti sniego, lietaus ar vėjo. Šio tipo stogo dangų naudojimo poveikį sklendes, kurios gali rūdžių dėl vandens poveikio ar gaudyklė drėgmės per. Lentomis tipo sistemose yra linkę drėgmė ir kondensatas, kuris gali pūti laiku. Akmuo padengtas skiedros yra šiek tiek naujų; ne kiekvienas stogas diegimo programa negali žinoti, kaip tinkamai jas įdiegti.

Esmė yra, kad, nors akmens dengtų plieninių stogų dangos yra gana naujas, nauda gerokai viršija trūkumus. Nors finansai ir biudžetas yra atsižvelgiama su plieninių stogo dangų, tai geresnis pasirinkimas statybininkai, kurie turi papildomų pinigų Norėdami įdiegti šios rūšies stogo dangos. Akmens dengtų plieninių stogų stovėti laiko išbandymą ir daug pergyventi asfalto pūslelinė arba pigiau stogų metodus. Jei namuose arba pastate ant stogo yra įdiegta stipri perpardavimo vertė yra, tada tai gali būti geras pasirinkimas. Tai vienas iš ilgiausių patvarios ir patvariausias stogų sistemų rinkoje šiandien.

Nes yra atsparūs atmosferos, elementai ir beveik nėra išlaikymo kaštai, akmens dengtų plieninių stogų yra optimaliausias pasirinkimas tiek beveik bet koks pastatas, teikti keleiviams planuoja gyventi savo namuose ilgą laiką. Planuojantiems parduoti savo namus ateityje galite investuoti į šio tipo stogo dangų, tik todėl, kad jie nebus aplink Norėdami pamatyti jų investicijų grąžos arba atsipirktų ant stogo kai namas parduodamas.

Spanish red roof tiles .jpg

projects of stone coated metal roof tiles .jpgHot Tags: karšto pardavimo akmens dengtų plieninių stogų kaina Demokratinės Socialistinės Respublikos Šri lanka, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, Pigu, mažos kainos, produktai
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd