call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd
Telefono: +86-757-63228326
El. paštas: eva@newsunlight.net
Products Categorys

Vinis / varžtas spalvinga akmens padengto plieno čerpės

VINIS, SCREWAll naują saulės spindulių priedai yra nedegi, išvengti vabzdžių ir sniego infiltracija, lengva įdiegti ir tuo pat metu teikti patvarumo ir ilgaamžiškumo akmens dengtų plieno stogo sistema. TH

Dalian naują saulės spindulių statyba Material Co, Ltd yra viena iš pirmaujančių Kinijos nagų stogo plytelių gamintojai ir tiekėjai, ir mes taip pat yra profesionali kompanija ir gamyklos, kviečiame įsigyti mažą kainą varžtas, spalvos stogo dangos, spalvinga stogo, spalvinga akmens dengtų plieninių čerpių ir Didmeninė Pigūs produktai iš mūsų.


VINIS / varžtas spalvinga akmens padengto plieno stogo čerpių

Visi nauji saulės spindulių aksesuarai iš nedegios medžiagos, išvengti vabzdžių ir sniego infiltracija, lengva įdiegti ir tuo pat metu teikti patvarumo ir ilgaamžiškumo akmens dengtų plieno stogo sistema.Vinys / varžtai gali būti naudojami medienos struktūrą ir plieno struktūra.

Nagų, ar sraigtas ar varžtas, yra užsegimas, paprastai pagaminti iš metalo, ir būdingas spiralinės keteros, vadinamas išorinis sriegis (išorinis sriegis) arba tik pokalbio, apvyniotas aplink cilindro tipas. Kai kurie sraigtų galvutėmis skirtos poruotis su papildomų siūlų, vadinamų sriegiu (vidinis sriegis), dažnai veržle ar objektą, kuriame yra vidinis sriegis, suformuotas į jį. Kiti sraigtų galvutėmis siekiama sumažinti spiralinės griovelių minkštos medžiagos, varžtas yra įterptos. Dažniausiai naudojant varžtus yra turėti objektus kartu, ir išdėstyti objektus.
Vinis / varžtas spalvinga akmens padengto plieno čerpės

Hot Tags: nagų čerpių, varžtas, spalvų stogų, spalvinga stogo, spalvinga akmens padengto plieno čerpės, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, įmonės, didmeninė prekyba, pirkti, Pigu, mažos kainos, produktai
Susiję produktai
Susisiekite su mumis
Address:ADD: Nr. 9, Hengfeng Road, Shishan Town, Nanhai Zona, Foshan City, Guangdong Province, China
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd